INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
przez Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON sp. z o.o. w Kielcach


 
Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE ( dalej „RODO”) informujemy, że:
1.    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Sandomierskiej 105 w Kielcach, 25-324 Kielce, adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
2.    Celem przetwarzania danych są:
a.    działania marketingowe i cele analityczne,
b.    prowadzenie negocjacji zmierzających do ewentualnego podpisania i następnie realizacji zawartych umów,
c.    sprzedaż towarów i świadczenie usług,
d.    kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną,
e.    realizacji czynności wynikających ze sprzedaży towarów i świadczonych usług, w tym w zakresie obsługi roszczeń posprzedażowych (np. uprawnień z gwarancji, rękojmi, czy też rozliczeń podatkowych),
f.    ustalanie roszczeń i ewentualne ich dochodzenie,
g.    weryfikacja wiarygodności finansowej oraz zdolności spłaty zobowiązań.

3.    Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji w/w celów.

4.    Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim poza przypadkami, kiedy odbiorcami danych będą instytucje upoważnione z mocy prawa lub w celu realizacji umowy, np. w przypadku sporów dotyczących należności.

5.    Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne SUPON sp. z o.o. przetwarza następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko osoby lub osób działających w imieniu Klienta, numer telefonu i e -mail służbowy, seria i nr dowodu osobistego, adres, PESEL.

6.    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięciu lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
a. kancelarii prawnej obsługującej Spółkę , właściwemu sądowi, kancelarii komorniczej, wywiadowni gospodarczej oraz biuru informacji gospodarczej.

7.    Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.